PLATBA ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ ZA JARNÍ ČÁST ROKU 2022

Možno platit převodem na účet Slovanu Černovír, nebo hotově jednotlivým trenérům. Viz. pokyny na obrázku níže. Některé zdravotní pojišťovny proplácí platbu členství ve sportovních oddílech.

ZAJÍMAVOSTI

Reprezentace OFS Olomouc v kategorii U17 - mladší dorost
19. dubna se v Jeseníku uskutečnil turnaj okresních výběrů v rámci KFS Olomouc v kategoriích U17. Bohužel, turnaje se nezúčastnil výběr okresu Přerov, odehráli jsme tedy pouze 3 utkání. V prvním utkání s OFS Prostějov jsme v úvodu hledali pro většinu hráčů optimální pozice. Vyrovnané utkání díky chybám ve finální fázi a výborným výkonům obou brankářů nakonec branku nepřineslo. Ve druhém utkání proti Šumpersku už byla vidět větší sehranost našich hráčů. Vypracovali jsme si spoustu šancí a jednu dokázal šťastně proměnit Raška. Zároveň jsme přečkali dvě velké šance soupeře a zvítězili hubeným rozdílem 1:0. V závěrečném utkání s domácím OFS Jeseník se nám vůbec nevyvedl úvod, po němž jsme rychle prohrávali 0:2. Poté jsme převzali otěže utkání a zbylých dvacet minut se snažili vývoj otočit, šancí jsme na to měli spoustu. Na 1:2 snížil po úniku Janeček a pár minut před koncem na konečných 2:2 srovnal původním povoláním brankář Štěpán Psotka.
Tabulka turnaje:       1. OFS Šumperk 6 bodů, 2. OFS Olomouc 5b., 3. OFS Jeseník 4b., 4. OFS Prostějov 1b.
Slovan Černovír reprezentovali hráči Štěpán Psotka, Patrik Masopust a Filip Zatloukal