TURNAJE

TURNAJ ŠKOLIČEK

V neděli 10.4. dopoledne jsme u nás na hřišti za ideálního počasí (nepršelo ) přivítali školičky z Holice, Chválkovic a Bohuňovic na fotbalovém turnaji (ročník 2015 a mladší) hrálo se 3 x 3 každý s každým a zápas trval 8min. odehráli jsme 7 utkání. My jsme z důvodu velké marodky postavili jen 2 týmy (týmy Slavonína a Drahanovic ze stejného důvodu odřekli účast na poslední chvíli) . První zápasy jsme makali a bylo vidět zlepšení ve srovnání s podzimem (aspoň doufám ) ke konci už byla vidět "únava" a ztráta "koncentrace", k vidění bylo vidět hodně gólů a kliček, nahrávky ještě trošku váznou , hlavně si to ale hráči a hračky užili a odnesli si medaile na památku. Dobrovolné vstupné a startovné pošleme na nadaci Člověka v tísni na podporu Ukrajiny.

PŘÍPRAVKA ROČNÍKU 2014 - 2016

V neděli 10.4 odehrál tým přípravky ročníku 2014 - 2016 turnaj, kde se představily silné týmy Sigma Olomouc, SK Uničov a v neposlední řadě tým SK Slavonín. První zápas proti týmu SK Uničov byl od počátečních minut vyrovnaný, každopádně bojovnost Slovanu a pěkně góly vedly k výhře 9:5. Následoval tým SK Slavonín, kde Slovan udává od počátku zápasu tempo a výbornou hrou a nasazením dovedl zápas k výhře 12:4. Poslední zápas proti Sigmě do prvního poločasu byl velmi vyrovnaný a jen škoda, že kluci nebyli schopni udržet koncentraci do konce zápasu. Výsledek 8:4 pro Sigmu je zasloužený, nicméně Slovan jako jediný byl schopný držet krok. Chválím kluky, kteří si odehráli svůj první turnaj a věřím, že máme na čem stavět. Nicméně nás čeká dlouhá a mravenčí práce.